جذب نیزو

سخن پزشک

مزایای درمان لیزر با درمان سنتی

هزینه ، قیمت و امکان بیمه جراحی با لیزر

تسهیلات جهت بیماران شهرستانی

کلینیک لیزر شفا بخش بانوان

جراحی برداشتن روده باریك یا رزكسین روده

در مواردی كه صدمه به روده باریك وارد میشود مثل سرطان روده باریك، انسداد روده باریك، خونریزی روده باریك ممكن است نیاز به برداشتن قسمتی از روده باریك شود همچنین در بعضی موارد كرون و كولیت اولسروز.

 

عوارض جراحی برداشتن روده باریك

عوارض عمل جراحی برداشتن روده باریک همانند هر جراحی دیگر شامل خونریزی عفونت و مشكلات مربوط به بیهوشى میباشد اما عوارض مربوط به برداشتن خود روده مثل نشت محل اتصال روده و خونریزی آن بعلاوه اثرات دیررس كم شدن طول روده است.

 

پیش آگهی

بسته به نوع بیماری و میزانی از روده كه برداشته میشود دارد مثلا در موارد سرطان و برداشتن مقدار زیادی از روده پیش آگهی خوب نیست اما در مواردی كه طول كمی از روده برداشته میشود و بیماری خوش خیم باشد پیش آگهی خوب است

 
درباره کلینیک شفا
 

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي مقعد با ليزر از سال ١٣٨٢ ميباشد و در طي اين مدت بيش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بيش از پانزده هزار عمل با ليزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در ان گرديده است و هر روز نيز به ان افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص بيماري راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد اين درمان ميتواند شامل درمان دارويي يا درمان با ليزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سريع بيمار بدون بستري شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

 
اطلاعات تماس
 
کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :

ادرس کلینیک شفا