جذب نیزو

سخن پزشک

مزایای درمان لیزر با درمان سنتی

هزینه ، قیمت و امکان بیمه جراحی با لیزر

تسهیلات جهت بیماران شهرستانی

کلینیک لیزر شفا بخش بانوان

Call-2

درمان بيماري هموروييد داخلي چگونه است؟

درمان بستگي به مرحله اي دارد كه بيمار مراجعه ميكند كه بشرح زير است:

 

١- اگر بيمار در مراحل اوليه بيماري مراجعه نمايد كه علايم كمي مثل خارش و خونريزي كم دارد ميتوان با درمان دارويي جلوي پیشرفت بيماري را گرفت. اين درمان شامل تجويز

پمادهاي داخل مقعدى  و تجويز لگن ابگرم و داروهاي ملين يا نرم كننده مدفوع است. همچنين به بيمار توصيه ميشود بصورت طولاني در توالت ننشيند و مصرف آب و فيبرهاي غذايى خود را افزايش دهد متاسفانه اكثر بيماران در اين مرحله جهت درمان مراجعه نكرده و اقدام به خوددرماني و توصيه درماني از ديگران ميكنند و لذا با فرم پيشرفته مراجعه ميكنند.

 

٢- اكثر بيماران در فاز پيشرفته كه خونريزي شديد و بيرون زدن توده مراجعه ميكنند كه در اين موارد فقط با كمك جراحي سنتي يا جراحي با ليزر ميتوان به بيمار كمك كرد كه در جراحي با ليزر نياز به بستري و بيهوشي نبوده و بيمار از روز بعد ميتواند بكار خود بازگردد و پروسه بهبود سريعتر است. بعضي فكر ميكنند كه ليزر فقط در موارد اوليه قابل استفاده است در صورتيكه اينطور نبوده و در مراحل خيلي پيشرفته( هموروييد درجه ٣ و٤) نيز قابل استفاده است البته بشرطي كه توسط پزشکی با تجربه استفاده شود.

 

مطالب مرتبط با هموروئید (بواسیر)

اطلاعات کلی در مورد بواسیر (هموروئید)

آيا هموروئيد دردناك است؟

آیا هموروئید خونریزی میكند؟

علل اصلی ایجاد بواسیر كدامند؟

علایم هموروئید داخلی چیست؟

روشهای تشخیص هموروئید چیست؟

روشهای پیشگیری از هموروئید داخلی چیست؟

عوارض هموروئید داخلی چیست؟

مزایای درمان بواسیر با لیزر چیست چگونه صورت می پذیرد ؟

تفاوت بین شقاق و بواسیر در چیست ؟

راه تشخیص بواسیر داخلی و خارجی چگونه است؟

 
درباره کلینیک شفا
 

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي مقعد با ليزر از سال ١٣٨٢ ميباشد و در طي اين مدت بيش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بيش از پانزده هزار عمل با ليزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در ان گرديده است و هر روز نيز به ان افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص بيماري راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد اين درمان ميتواند شامل درمان دارويي يا درمان با ليزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سريع بيمار بدون بستري شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

 
اطلاعات تماس
 
کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :

ادرس کلینیک شفا