جذب نیزو

سخن پزشک

مزایای درمان لیزر با درمان سنتی

هزینه ، قیمت و امکان بیمه جراحی با لیزر

تسهیلات جهت بیماران شهرستانی

کلینیک لیزر شفا بخش بانوان

بيوفيدبك biofeedback

بيوفيدبك یا biofeedback يك روش جهت آموزش به افرادي است كه دچار مشكلات دفع و يبوست بعلت اختلالات عضلات لگن ميباشند و بدنبال آن درد هاي ناحيه مقعدي كمتر ميشود.

 

چه كساني از بيوفيدبك درماني سود ميبرند؟

١- افرادي كه دچار يبوست هاي دردناك و مشكل تخلبه مدفوع دارند
٢-افراد دچار بي اختياري ادراري
٣- افرادي كه دچار مشكل كنترل مدفوع بدنبال صدمه به عضلات لگن ميباشند

 

نحوه انجام كار در روش بيوفيدبك بدين فرم است كه يك در حالي كه شما روي يك صندلي نشسته ايد يك سنسور روي ناحيه شكم و ديگري روي مقعد گذاشته ميشود و اين سنسور ها طوري طراحي شده اند كه فعاليت هاي الكتريكي عضلات كنترل كننده دفع مدفوع و ادرار را منتقل كنند. از شما خواسته ميشود كه عضلات لگني خود را منقبض و منبسط كنيد وبا ديدن نمودارهاي ايجاد شده روي مانيتور متوجه ميشويد كه چگونه عضلات خود را در جهت صحيح كنترل و استفاده نماييد و اين منجر به بهبود درد يا يبوست يا بي اختياري شما ميگردد.

 
درباره کلینیک شفا
 

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي مقعد با ليزر از سال ١٣٨٢ ميباشد و در طي اين مدت بيش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بيش از پانزده هزار عمل با ليزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در ان گرديده است و هر روز نيز به ان افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص بيماري راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد اين درمان ميتواند شامل درمان دارويي يا درمان با ليزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سريع بيمار بدون بستري شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

 
اطلاعات تماس
 
کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :

ادرس کلینیک شفا