جذب نیزو

سخن پزشک

مزایای درمان لیزر با درمان سنتی

هزینه ، قیمت و امکان بیمه جراحی با لیزر

تسهیلات جهت بیماران شهرستانی

کلینیک لیزر شفا بخش بانوان

Call-2

مزایای درمان بواسیر با لیزر چیست چگونه صورت می پذیرد ؟

درمان بواسیر و یا هموروئید با استفاده از لیزر درد و خونریزی كمتری نسبت به جراحی معمولی داشته و در مدت زمان كوتاه تری بهبود می‌یابد. متاسفانه امروزه بعضا تبلیغات منفی ای راجب این نوع درمان صورت می پذیرد که هیچ گونه صحتی نیز ندارد.

جهت در مان بواسیر بطور کلی  لیزرها برای درمان هموروئید به دو نوع كم توان و پرتوان تقسیم می‌شوند.
 لیزرهای كم توان در بهبود زخم، كاهش ورم و كاهش اسپاسم عضلانی كارآیی بسیار بالایی دارند. علاوه بر این این لیزرهای کم توان در بهبود درد بسیار موثر بوده و در مطب بدون خونریزی و بدون نیاز به بیهوشی قابل انجام است.
 . استفاده از لیزرها برای درمان هموروئید با درد و خونریزی كمتری نسبت به جراحی معمولی همراه است.
 مزیت اصلی استفاده از لیزر پرتوان را باید كاهش درد و خونریزی و ترمیم سریعتر زخم خواند و گفت: بهبود درمان هموروئید با لیزر نسبت به جراحی معمولی در مدت زمان كمتری ایجاد می‌شود.
لذا در رابطه با عوارض درمان با لیزرباید  گفت: عوارض درمان هموروئید بستگی به انواع تكنیك‌های مورد استفاده دارد كه در لیزرهای كم توان بدون عارضه است ولی در استفاده از لیزرهای پرتوان كه برای ازبین بردن توده هموروئید در زیرمخاط و سوزاندن آن بكار می رود در صورت انتخاب نامناسب با قدرت زیاد ، این احتمال وجود دارد که باعث سوزاندن بافت شود ولی در دستگاه های پیشرفته این احتمال بسیار کم است.
 در آخر باید بعرض برسانم : در تكنیك استفاده از لیزرهای با فیبر نوری و استفاده از فیبر لیزر  شیرین کیج و رادیال عوارض بسیار کم اتفاق می افتد و در کمتراز 5 در صد دیده شده است

 

 

مطالب مرتبط با هموروئید (بواسیر)

اطلاعات کلی در مورد بواسیر (هموروئید)

آيا هموروئيد دردناك است؟

آیا هموروئید خونریزی میكند؟

علل اصلی ایجاد بواسیر كدامند؟

علایم هموروئید داخلی چیست؟

روشهای تشخیص هموروئید چیست؟

درمان بيماري هموروييد داخلي چگونه است؟

روشهای پیشگیری از هموروئید داخلی چیست؟

عوارض هموروئید داخلی چیست؟

تفاوت بین شقاق و بواسیر در چیست ؟

راه تشخیص بواسیر داخلی و خارجی چگونه است؟

 
درباره کلینیک شفا
 

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي مقعد با ليزر از سال ١٣٨٢ ميباشد و در طي اين مدت بيش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بيش از پانزده هزار عمل با ليزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در ان گرديده است و هر روز نيز به ان افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص بيماري راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد اين درمان ميتواند شامل درمان دارويي يا درمان با ليزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سريع بيمار بدون بستري شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

 
اطلاعات تماس
 
کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :

ادرس کلینیک شفا