جذب نیزو

سخن پزشک

مزایای درمان لیزر با درمان سنتی

هزینه ، قیمت و امکان بیمه جراحی با لیزر

تسهیلات جهت بیماران شهرستانی

کلینیک لیزر شفا بخش بانوان

پولیپهای با احتمال بدخیمی یا neoplastic

كه به اینها adenomas گفته میشود و شایعترین پولیپ میباشد و احتمال بدخیمی با اندازه و نوع بافتی آنها وشدت دیسپلازی یا تغییر بافتی آنها ارتباط مستقیم دارد.

 

انواع adenoma:

 

١- نوع توبولار(tubular)

كه شایعترین نوع است ٨٠٪‏ موارد آدنوم و در ٥٠٪‏ موارد در ركتوسیگمویید و بصورت منفرد دیده میشود و احتمال بدخیمی در اندازه های زیر یك سانتیمتر نادر است.  

 

٢- نوع ویلوس(villous)

یك درصد آدنوما از این نوع است و معمولا در ركتوم و سیگمویید و بصورت بدون پایه یا sessile بوده و احتمال بدخیمی در اندازه های بزرگتر از چهار سانتیمتر ٤٠٪‏ است   

 

٣- توبولوویلوس(tubulovillous)

٥-١٠٪‏ آدنوم ها را شامل میشوند و تركیب بافت villous و tubular میباشد و هرچه میزان بافت villous آن بیشتر باشد احتمال تبدیل به بدخیمی بیشتر است.

 

علایم بالینی

خونریزی مقعدی شایعترین علایم است و تغییرات اجابت مزاج و دفع مخاط یا بلغم در آدنومهای ویلوس بزرگ بیشتر دیده میشود. در مواردی بیرون زدن توده از مقعد دیده میشود

 
درباره کلینیک شفا
 

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي مقعد با ليزر از سال ١٣٨٢ ميباشد و در طي اين مدت بيش از پنجاه هزار مراجعه كننده و بيش از پانزده هزار عمل با ليزر در ان انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان شاغل در ان گرديده است و هر روز نيز به ان افزوده ميگردد. در اين مركز مراجعين ابتدا توسط پزشكان متخصص خانم و آقا معاينه و پس از تشخيص بيماري راهكار مناسب به بيمار ارايه ميگردد اين درمان ميتواند شامل درمان دارويي يا درمان با ليزر باشد كه در هر صورت باعث بهبود سريع بيمار بدون بستري شدن در بيمارستان و بيهوشي است و از روز بعد بيمار ميتواند سر كار خود حاضر شود.

 
اطلاعات تماس
 
کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :

ادرس کلینیک شفا