سمهیث 1

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر زیبایی شفا

مقالات پرشکی

بخش تغذیه

درمان ها و عمل های زیبایی ناحیه مقعد و تناسلی در بانوان با لیزر

جراحی زیبایی ناحیه مقعد و تناسلی با لیزر

با پیشرفته تر شدن جوامع بشری و افزایش امكانات و بالا رفتن توقع انسانها از بدن خود توجه به زیبایی های ظاهری و پنهان در بانوان بالا رفته است و در این راستا است كه هر روزه به تعداد مراجعه کنندگان برای رفع عیوب ناحیه تناسلی و مقعد مثل ضایعات پوستی و منگوله ای شكل ، زگیل مقعد و بزرگ شدن لبهای آلت تناسلی اضافه میگردد بخصوص با بكارگیری لیزر در عملهای ناحیه مقعد و واژن كه روزگاری یك فاجعه و كابوس بود به یك امر بدیهی و ساده مبدل شده است.

 

اما این ضایعات مقعد و یا ناحیه تناسلی چكونه اند؟

جدا از بیماریهای شایع مقعد مثل همورویید و فیشر كه همراه با درد و خونریزی هستند یكسری ضایعات دیگر وجود دارند كه ایجاد درد و خونریزی نمی كنند و از نظر ظاهر بخصوص در بانوان شكل نامناسبی ایجاد میكنند و بصورت ضایعات گوشتی منگوله ای با اندازه های متفاوت است كه  نظافت در ناحیه را مختل میكند و گاهی باعث ایجاد بوهای بد و گاهی باعث خارش در ناحیه میشود ومیتوان براحتی و توسط لیزر این ضایعات را ازبین برد بدون اینكه نیاز به بستری در بیمارستان و بیهوشی باشد و ترمیم آن هم بسرعت و با بهترین حالت صورت میگیرد.

همچنین ضایعات زگیلی در ناحیه مقعد را براحتی میتوان با لیزر برداشت و از پیشرفت زگیل جلوگیری كرد.

فرم دیگر ضایعات تناسلی بزرگ شدن لب های قسمت خارجی الت تناسلی یا واژن میباشد كه معمولا با افزایش سن و زایمانهای متعدد در ارتباط است و براحتی میتوان با جراحی لیزر آنها را برداشت بدون اینكه مشكل زیادی در آن ناحیه بوجود آید.

درباره ما


تكنولوژي Co2 Fractional با تولید ستون‌هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همراه با قابليت تنظيم تعداد نقاط،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي گوناگون درم انتقال داده و با ايجاد تاثیر حرارتي سبب بازسازي كلاژن‌ها و كلاژن‌ سازی جديد از راه تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به بخاطر آسيب حداقل به اپیدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي 48 ساعت فرد توانایی به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود.

ساعات کاری


  • شنبه9:00am - 9:00pm
  • یکشنبه9:00am - 9:00pm
  • دوشنبه9:00am - 9:00pm
  • سه شنبه9:00am - 9:00pm
  • چهارشنبه9:00am - 9:00pm
  • پنجشنبه9:00am - 9:00pm

کلینیک لیزر


کلینیک لیزر شفا - درمان مشکلات و بیماری های نشیمنگاه

کلینیک لیزر زیبایی شفا - زیبایی با لیزر

 

کلینیک لیزر شفا
آدرس : تهران سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
تلفن : 2 - 22361071
ایمیل :


بالا

کلینیک لیزر شفا | بخش زنان | بخش زیبایی

تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش زنان کلینیک لیزر شفا می باشد